Türkiye ve Sanayimizin her yerinde örnek alınacak bir çalışan kültürü geliştirmeyi; başarılı kişilerin işe alındığı ve müşterilere daha iyi hizmet sunmaları için destek olunduğu bir kültür yaratmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kültürümüzün; müşterilerimiz ve çalışanlarımız için önemli olan üç öğesine yatırım yapıyoruz:

Kapsayıcılık – Kapsayıcılık herkesin sesini duyurabilmesi ve görüşlerine değer verilmesi demektir. Kapsayıcı yaklaşımımız ile hem başarılı adayların işe alınmalarını sağlıyor hem de müşterilerimizin ve kurumumuzun başarılarına katkıda bulunuyoruz.

Gelişim – Çalışanlarımızın kaliteli müşteri hizmeti sunabilmeleri için gerekli olan eğitim, deneyim ve destek programları düzenliyoruz.

Katılım – Tüm çalışanlarımız bizim için değerlidir. Çalışanlarımızın profesyonel ve bireysel hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan esnekliğe sahip olmalarını istiyor ve bu doğrultuda onları destekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın işbirliği ve müşterilerimiz ile süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, rekabetçi, yenilikçi, dünya standartlarında üretim ve pazarlama yaparak firma değerimizi yükseltmek.

VİZYONUMUZ

Otomotiv, İş Makineleri ve Savunma sanayi endüstrisinde, üretim ve tedarik zinciri mükemmelliği ile ileri mühendislik uygulamaları yaparak müşteri beklentilerinin üstünde, sektörde lider şirket olmak.

YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Nitelikli iş gücünün çalışmaktan gurur duyduğu ayrıcalıklı bir topluluk olan Ar grup Makine ekibi olarak, tüm çalışma alanlarımızda çevreyi korumak en temel görevimizdir. Attığımız her adımda çalışmalarımızın her aşamasında faaliyetlerimizi çevre etkilerini göz önüne alarak yönetmekte, kaliteden, işçi sağlığı ve güvenliğinden asla taviz vermemekteyiz. Dünyanın önde gelen, Otomotiv, Savunma, Tarım ve İş Makineleri müşterilerimizin ana tedarikçisi olmayı sürdüren kuruluşumuz, süreç tabanlı bir "Kalite Yönetim" sistemi kurmuştur.

Test

Form Gönderimi

Tamam