1975'TEN GÜNÜMÜZE

Ar Grup Makine 1975 yılında İrfan Ermiş tarafından kurulmuş olup teknolojik gelişmeler ışığında bugün hala müşterilerinin talep ve isteklerini en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamaktadır. Temel değerlerimiz ve sürdürülebilir büyüme hedefimiz doğrultusunda, bugün olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin en büyük tedarikçisi olmaya devam ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına çalışacağız.

Ar grup olarak, güçlü kadromuzla, hiç bitmeyen çalışma heyecanı ve asla ödün vermediğimiz kaliteye olan inancımızla, her zaman olduğu gibi yine önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Yola çıktığımız ilk günden itibaren, attığımız her adımla, metal sektöründe her geçen gün büyüyen bir güç olduk.

Ar Grup Makine olarak Sincan Organize Sanayide 9500 m2 kapalı alana ulaşan, profesyonel kadrosu ve sanayideki yarım asıra yakın tecrübesi ile Türkiye’nin önde gelen ana tedarikçi kuruluşları arasında olduk. Müşterilerimize Otomotiv sektörü, Savunma sanayi, Makine imalat sektörü ve Enerji sektörü gibi çok çeşitli alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetine verilen önemle; ürünleri, insan kaynağını, süreçleri ve kalitesini sürekli iyileştirmek suretiyle bu lider konumumuzu korumaktayız. Ar Grup Makine bu güzel yolculuğunda, bitmeyen enerjimiz, genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarımızla, bugün artık kaliteye attığımız imzaların haklı gururunu yaşıyoruz.

21. yüzyılın başlangıcı ile büyük bir ivme kazanan ve dünyanın güçlü ekonomileri arasına katılan Türkiye ekonomisi içerisinde, şirketimizde yükselmeye ve yeni değerler yaratmaya devam ediyor. Türkiye’de faaliyetlerini yürütmekte olan grubumuzun en büyük gücü parçaların üretimindeki en kritik nokta olan fikstür ve kalıp teknolojisindeki uzmanlığına dayanmaktadır. Ülkesinde istihdam yaratmaya devam eden şirketimiz son teknoloji tezgâhlarla Kalıp İmalatı, Kaynaklı imalat, Robot kaynağı, CNC talaşlı imalat, Eksantrik & Hidrolik preslerle sac şekillendirme imalatı, Lazer kesim ve Abkant büküm imalatları ile üretime devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti de bizim için çok önemlidir. Nitelikli yaratıcı ve güçlü bir ekibimiz sahip olduğu bilgi beceri ve tecrübesiyle, Kalite politikamızdan taviz vermeden IATF 16949:2016, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yönetim Sistemi, Çevre mevzuatı ve iş sağlığı güvenliği şartlarına uygun olarak sürekli gelişim bilinci içerisinde çalışmaktadır.

Bu bilinç ve inançla bugünlere getirdiğimiz Ar Grup Makinenin çatısı altında bayrağımızı taşıyan tüm ekibime ve değerli müşterilerimize bu vesileyle, Teşekkürlerimi Sunuyorum. Saygılarımla,
 
İrfan ERMİŞMakine Mühendisi

Test

Form Gönderimi

Tamam